Hakkımızda

Hakkımızda

ATL Mühendislik Yapı Malzemeleri, Bilgi ve deneyimini, birikimi ile birleştirerek “Hırdavat Nalburiye Yapı Malzemeleri ve İnşaat” sektöründe "Önce Kalite Anlayışına göre" ilerleyen çeşitliliği fazla ürünlerle ''Hizmet Standartı Yüksek'' donanımlı ve kapsamlı Hırdavat Malzemeleri Ve İnşaat İşleri Üzerine çalışan sektöründe öncü bir firmadır.

Farklı sektörlerde ticaret yapan müşterilerinin, Hırdavat ve Yapı Malzemeleri üzerine taleplerine, çok fazla çeşit imkanı ile farklı markaları elinde bulundurarak her açıdan kolaylık sağlamakta kaliteyi ucuza elde etmelerinde aracılık etmektedir.

İnşaat Tadilat ve Dekorasyon Uygulama İşleri ile de müşterilerin mevcut yapılarını daha nitelikli, kapsamlı ve kullanışlı hale getirerek yaşam standartlarınızı yükseltmeyi amaç edinen bir kurumdur.

Firmamız faaliyete başladığı günden bugüne, çok fazla müşteri portföyüne ulaşmış, her geçen gün ürün çeşitliliğini artırmış ve hizmet etme arzusunu her gün ileriye taşıyarak, siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan onur ve gurur duymaktadır.

Konya Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 500m2 alanda Aralık 2017'den beri faaliyet gösteren firmamız Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermektedir. 

 


Resimler